Tarım-Gıda Girişimciliği 23 Ekim’de Agriculture Talks’ta konuşulacak!

Tarım-Gıda sektörleri için eğitim-etkinlik ve danışmanlık hizmetleri tasarlayan Kibele Projekt’in, 2020 yılından beri düzenlediği Agriculture Talks’un altıncı etkinliği 23 Ekim günü çevrimiçi olarak gerçekleşecek. 

Tarım-Gıda’nın Yapısal Sorunlarının Çözümü; Girişimcilik

Tarım-Gıda sektörlerinin sorunlarının, çözüm önerilerinin ve iyi örneklerinin konuşulması için belirli aralıklarla gerçekleşen Agriculture Talks’ta “Tarım-Gıda Girişimciliği” konuşulacak. 

Etkinlik hakkında konuşan Kibele Projekt Yönetici Ortağı Ali Üstündağ; Agriculture Talks’u 2020 yılında tarım-gıda sektörünün diyalog platformu olması için tasarladıklarını belirtti. Tarım-gıda sektörlerinin yapısal sorunlarının çözümünün girişimcilikte olduğunu belirten Üstündağ, doğru adımları ile yola çıkan girişimcilerin sektörde değer yaratacağını ve sorunlara çözüm üreteceğini vurguladı. 

Etkinliğin çevrimiçi olarak gerçekleşmesinin tarım-gıda sektörlerinin doğru bilgisine ulaşmak isteyenler için büyük bir fırsat olduğunu belirten Üstündağ, 23 Ekim günü Agriculture Talks’u takip etmek isteyenleri biletlerini almaya davet etti.

23 Ekim günü gerçekleşecek olan Agriculture Talks‘a kaydınızı gerçekleştirmek için;