Sürdürülebilirlik Adımları Derneği‘nin Hollanda Kraliyeti Başkonsolosluğu desteğiyle gerçekleştirdiği proje kapsamında, Amaçlar için İletişim Sohbetleri devam ediyor.

Amaçlar için İletişim Sohbetleri’nin sekizincisi 20 Ekim Çarşamba günü, 16:30’da gerçekleşecek. Sürdürülebilirlik Adımları Derneği Genel Sekreteri Doğa Tamer’in moderatörlüğünde gerçekleşecek sohbetin konuğu Kurucu Ortağımız Yusuf Kurt olacak. Gerçekleşecek sohbette; tarım ve gıdanın medyada görünürlüğünü, tarım ve gıda sektörlerinin yapısal sorunlarını ve olası çözümleri konuşulacak.

Amaçlar için İletişim Sohbetleri Nedir? 

Amaçlar için İletişim Sohbetleri, Hollanda Kraliyeti Başkonsolosluğu tarafından desteklenen Amaçlar İçin İletişim Projesi kapsamında Sürdürülebilirlik Adımları Derneği tarafından gerçekleştirilmektedir. İletişim ve sürdürülebilirlik alanında uzmanların ağırlandığı seride; medya ve iletişimin Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları‘na ulaşmamızdaki rolü, bağımsız medya ve sürdürülebilirlik iletişimi üzerine sohbetler gerçekleştiriliyor.

Tarım-Gıda ve İletişim’in konuşulacağı Amaçlar İçin İletişim Sohbetleri’nin 8’inci bölümünü 20 Ekim Çarşamba günü takip etmek için;