Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Agriculture Talks: Suyun Geleceği

12 Şubat 2022 @ 11:00 - 22 Mart 2022 @ 14:00

Ücretsiz

Tarım-Gıda ve Su Sektörlerinin Ortak Akıl Platformu Agriculture Talks’un yeni dönemi başlıyor. Sulama teknolojilerinde dünyanın ve ülkemizin öncü markalarından Netafim Türkiye’nin Ana Sponsorluğunda sizleri “Suyun Geleceği”ni konuşmaya davet ediyoruz.

22 Mart Dünya Su Günü’ne özel olarak tasarlanmış etkinlik programıyla tarımsal su kullanımının birçok boyutunu ele alacağız. Agriculture Talks, 12 Şubat ile 22 Mart tarihleri arasında “Suyun Geleceği” temasıyla çevrimiçi olarak gerçekleşecek.

Suyun Geleceği’ni konuşmak için hemen şimdi kaydınızı gerçekleştirin. Etkinlik programı önümüzdeki günlerde web sitesi ve sosyal medya kanallarından açıklanacaktır.

İklim Krizi’nin etkileri her geçen gün hayatımızı rehin almaya devam ediyor. Geride bıraktığımız 2021 yılı geçirdiğimiz en normal mevsimsel olayları yaşamış olabilir. Kuraklık ve olağanüstü mevsimsel olaylar gelecek yıllarımızın yeni normali olacak. Gelecek nesillere iyi bir dünya bırakabilmek için hemen bugün hayatın birçok alanını iklime uyumlu hale getirmeliyiz.

Dünyada tatlı su kaynaklarının; %71’i tarım, %18 sanayi ve %11’i evsel kullanımdadır. Ülkemizde ise; %73 tarım, %16 sanayi ve %11 evsel kullanım şeklinde dağılım gösteriyor.

Tatlı su kaynaklarının çoğunluğunu kullanan tarım sektöründe verimliliği artırmamız gerekiyor. Teknoloji kullanımı ve damla sulama sistemlerine yapılacak olan yatırımlar ile daha iyi bir gelecek yaratabiliriz.

Etkinlik günüyle ilgili detaylar kaydınızı oluşturduğunuz mail adresinize iletilecektir. 

Etkinliğe dair sorularınız için tıklayın.

Kibele Projekt, “web sitesi” aracılığıyla toplanan verilerin; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde işleyeceğini ve gizliliğini sağlayacağını tahüt eder. KVKK ve Gizlilik Politikamızı okumak için tıklayın.

Detaylar

Başlangıç:
12 Şubat 2022 @ 11:00
Bitiş:
22 Mart 2022 @ 14:00
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Mekan

Çevrimiçi

Organizatör

Kibele Projekt
Telefon:
08504410157
E-posta:
info@kibeleprojekt.com
View Organizatör Website

Bilet

Aşağıdaki numaralara, sepetinizde zaten bulunan bu etkinlik için biletler dahildir. "Bilet Al" ı tıklamak, mevcut katılımcı bilgilerini düzenlemenize ve bilet miktarlarını değiştirmenize olanak tanır.
Bilet artık kullanılamıyor
💬 Bizimle iletişime geçin.