1999 yılında Trabzon’da dünyaya geldim. Lise hayatımı Trabzon Özel Final Temel Lisesinde tamamladıktan sonra 2017 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi bölümünü kazandım. Üniversite hayatım için ailem ile Ankara’ya taşındım. 1 yıl gönüllü olarak hazırlık okumayı tercih ettim ve şu anda da üniversite hayatımı devam ettirmekteyim.

Üniversite hayatım içerisinde kendimi geliştirmek adına birçok iş deneyimi edinmiş biri olarak Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesine ait Döner Sermaye Bürosunda 1 yıl boyunca ön muhasebeci olarak çalıştım. Pandemi koşullarından dolayı üniversitedeki işime ara verirken Kibele Projekt şirketi ile tanıştım ve şu an burada stajyer olarak kariyerime devam etmekteyim.

Üniversitemizin Böcek şenlik okuluna 2018 yılında katılmış bulunmaktayım. Halen daha faaliyetleri devam eden bu kuruluşta küçük arkadaşlarımıza ziraat alanında bilgi verip onları doğa ile buluşturmak, herkese tarımın ülkemizin can damarlarından biri olduğunu göstermek, bilinçlendirmek konusundaki hedeflerimi bu kuruluş sayesinde ilerletmiş bulunmaktayım.

Çalışma hayatım dışında araştırma yapmayı, alanımla ilgili birçok etkinliğe katılmayı, müzik dinlemeyi, yürüyüş yapmayı ve hayvanlarla ilgilenmeyi çok severim