94 Yılının mayıs ayında Diyarbakır’da dünyaya gözlerimi açtıktan çok kısa bir süre sonra ailem ile birlikte kendimi İstanbul’da buldum. Eğitim hayatımın büyük bir çoğunluğunu İstanbul’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için birbirini takip eden iki yıl içerisinde Anadolu’nun farklı şehirlerindeki iki üniversiteyi terk ettim.

Üçüncü turda İstanbul’da gazetecilik okumaya başladım. Ömür boyu eğitimin önemine olan inancımı üçüncü üniversitemde eğitimimi devam ettirerek gösteriyorum.

İstanbul’daki üniversite hayatımın başlarında girişimcilik virüsü ile tanıştım ve o beni bugünlere sürükleyen hayatımın gerçeği oldu.

2015’te yolum gıda-tarım sektörü ile kesişti. O günden 2018’e yılına kadar sektör ile ilgili çeşitli içerik üretme çalışmaları yürüttüm. 2019 yılına geldiğimizde ise şu anki yol arkadaşlarımla Kibele Projekt’i kurduk ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Kibele Projekt’e ayırdığım zamandan arta kalan kısmı metro yolculuklarında kitap okumaya ve müzik dinlemeye ayırıyorum. Konuşmaktan büyük bir haz alıyorum, bir bardak kahve ikramına gıda-tarım sektörünü sizlerle sıkılmadan saatlerce sohbet edebilirim.